شهر پرث استرالیا

شهر پرث استرالیا

مناطق خوب برای اجاره خونه

اینجا بیشتر مناطق خوب هستند برای زندگی . برای اجاره یا خرید خونه بهتر اول در نظر داشته باشید که به محل کار یا درستون نزدیک باشه وگرنه خیلی رفت و امد مشکل میشه.

معمولا هر چه suburb ها به شهر نزدیک تر باشن قیمت خونه بالا تر می ره هم برای خرید هم برای اجاره. suburbهایی مثل como , souyh perth ,subiaco  از این دسته هستند و از suburb هایه خوبن.

از suburb های که بهتون پیش نهاد می کنم  طرفشون نریید : ,,East victria park

 ST.james , canington ,bentley و کلا suburb هایی که بومی ها یا، کلاب ها توش زیاد هستند . من فکر می کنم بومی ها از کلابها خطرناک ترند.

من خودم از وقتی اینجا اومدم فقط تو como بودم و جای دیگه رو تجربش رو ندارم فقط از رو یه اون چه که شنیدم و بعضا دیدم می تونم بگم جاهایی که نزدیک شهر یا ساحل هستند می تونند خوب باشن چون معمولا افرادی تو این مناطق زندگی می کنند که از نظر فرهنگی بالا هستند و هم از نظر ظاهری و هم از نظر ارامش و امنیت، مناطق خوبی هستند .

از نظر من این مناطق خوب هستند: (به ترتیب اهمیت از چپ به راست)

subiaco, applecross,south perth,como,shenton park,

applecross-mosman park-attadale-nedlands که شما گفتید هم از suburb های خیلی خوب هستند. کلا منطقه غربه نزدیک به شهر خوبه . اینم بگم  که قیمت تو این مناطق یکم بالاست .منظورم اینه که مثلا شما با هفته ٣٠٠ $  می تونید تو como  یه خونه دو خوابه اجاره کنید ولی با همین قیمت تو suburb های دیگه می تونید یه خونه حداقل 3 خوابه تمیز و در حد نو اجاره کنید. یا اگه تو suburb های   دور برید حتی می تونید خونه با استخر و جکوزی پیدا کنید.

این  لینکا رو هم بد نیست نگاه کنید.

http://britishexpats.com/forum/showthread.php?t=524952 

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20081031011606AA1wxeH

برای چک کردن قیمت خونه ها هم می تونید از اینجا استفاده کنید.

http://www.realestate.com.au/cgi-bin/rsearch?s=wa&t=ren&snf=rbs&a=sf 

 این دوتا لینک رو هم علی زحمتش رو کشیده مناطق رو  از نظر  دزدی و  assaults  رده بندی کرده.

 دزدی

assaults

  
نویسنده : perthcity ; ساعت ٢:۱۱ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۸
تگ ها : متفرقه