شهر پرث استرالیا

شهر پرث استرالیا

6

خوب امروز بعد از مدتها، حال این و پیدا کردم که بیام سر سایت .تو این مدت خیلی مطلب بود که می خواستم بذارم اما حالش نبود.

اول از این ۴ روز تعطیلی که به مناسبت عید  EASTER بود بگم که خیلی خوش گذشت.

روز جمعه چند تا از دوستام  اومدن خونه ما .  یه مهمونی ساده ولی خیلی دوستانه .برای همین هم خیلی خوش گذشت.از هر دری با هم صحبت کردیم شام خوردیم و باز حرف زدیم و حرف زدیم (چقدر این هم صحبتی خوبه) .

شنبه رو خونه بودیم و علی کباب کوبیده درست کرد. بد نشد ولی به خوبی دفعه قبل هم نشد کمی تا قسمتی ریختن.نزدیکیهای ظهر دوستم زنگ زد و قرار گذاشتیم برای فردا که بریم BBQ .

یکشنبه صبح پا شدیم بند و بساطمون رو جمع کردیم و رفتیم پارکی طرفهای Applecross که فوق العاده قشنگ بود و صد مرتبه قشنگ تر خونه هایی بود که اطرافش بود.خیلی شلوغ بود و جایه سایه کم ،یه جا سایه پیدا کردیم و جا گرفتیم تا لیلا اینا هم بیان خلاصه ناهار رو اونجا خوردیم و چون هوا خیلی گرم بود و افتاب داشت همه جا رو می گرفت برای چای و بقیه خوراکیها رفتیم جایی که خلوت تر باشه و بشه سایه پیدا کرد.

من تو یه چند وقتی که اینجا بودم خیلی با ایرانیها رفت و امد نکردم و از اینکه تنها باشم ناراحت نبودم ولی حالا که دارم با این دوستایه خوب رفت و امد می کنم میبینم از همه چیز مهم تر اینکه ادم یه دوست خوب داشته و چقدر داشتن دوست و هم زبون می تونه به ادم روحیه بده و باعث بشه  ادم بتونه  سختی ها رو تحمل کنه .

پس توصیه می کنم وقتی امدید اینجا حتما تو مراسم و برنامه های ایرانیها شرکت کنید با دیگران اشنا بشید و کسی رو که به اخلاقیات شما نزدیکه بشناسید و با هم رفت و امد کنید.

دوشنبه رو هم خونه بودیم و هیچ کاری نکردیم.

 

  
نویسنده : perthcity ; ساعت ۱:٠۸ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٥ فروردین ۱۳۸۸
تگ ها : روزانه