شهر پرث استرالیا

شهر پرث استرالیا

جوابیه

سلام اقای طالبی .

خیلی خوشحالم که ویزاتون اومده .تو این دوره میشه گفت موفقیت بزرگیه.

من خیلیا رو دیدم مثل شما که این چنین احساسی داشتند.این احساس از نظر من بیشتر به علت انتظار طولانی مدت دوره قبل از گرفتنه ویزاه.وقتی ادم ویزا رو می گیره میگه  خوب گرفتم حالا که چی.

ولی تامل نکید.پرث شهر بسیار زیبایی.از نظر من یک جایه ایده ال برای زندگیه.

شاید از نظر خیلی ها بخصوص کسایی که از امریکا یا کانادا میان جایه boring باشه. ولی ارامش و زیبای و پاکیزگیش خیلی ارزش منده.

مردم پرث ادم ها خوبی هستند ادمهای بدجنس هم داره اما اولا به اندازه ایران نیست دوما یه جورای ادم از بد جنسگیریشون خندش  می گیره.(میشه گفت دروغگوهای  خوبی نیستند)اینجا هم مثل هر جایی، ادم خوب و بد داره .در چند ماه اول ممکنه با چیزهای خوب و بد زیادی روبرو بشید ولی با چند تا اتفاق در مورد اینجا قضاوت نکنید.

تازه که اومده بودیم، نمی دونم چرا، ولی همش اینجا رو با ایران مقایسه می کردم و جالب اینکه در نظرم ایران خیلی بهتر می اومد حتی به علی می گفتم پیام بازرگانی های ایران هم از پیام بازرگانی اینجا قشنگ تره.

ولی اینها همش به خاطر فشار و استرس از جای ناشناختس. ادم اگه بخواد راحتتر باشه اصلانباید اینجا رو با ایران یا هر جای دیگه ای مقایسه کنه. به جاش بخودش بگه اینجا هم مزایایه خودش رو داره  باید اونها رو پیدا کنم.اگه بشه زود دوست استرالیایی پیدا کرد خیلی خوبه چون ادم زودتر با فرهنگشون اشنا می شه و احساس غریبگیه کمتری می کنه.

پیه دو ، سه ماه افسردگی و ناراحتی رو به تنتون بمالید.همه دچارش میشن اما اونی که انگیزش قوی تره کمتر متوجهش میشه.

اینها رو نمی گم که کسی رو که می خونه نگران کنم .میگم چون اگه ادم بدونه ،  وقتی یه چنین وضعیتهای براش پیش بیاد روحیه قوی تری خواهد داشت.

من که قبل از اومدنم مامانم مرتب تو گوشم می خوند اونجا که بری سختی داره ، دل تنگی داره و ... ولی تحمل کن.  هرکس سختی ها رو تحمل کنه به موفقیت و جایی که دلش می خواد رسیده.

دیگه نمی دونم چی بگم .

امید وارم موفق باشید.

  
نویسنده : perthcity ; ساعت ٦:۳۸ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱٤ آذر ۱۳۸٧
تگ ها : متفرقه