شهر پرث استرالیا

شهر پرث استرالیا

TAKEN OUT

Taken out اسم یه برنامس که تازگیها ساعت 7  از شبکه 10 پخش می شه.

جریان این برنامه این طوریه یک اقایه مجرد میاد و روبرو یه 30 دختر مجرد می ایسته دفعه اول دخترها بدون اینکه چیزی از این اقا بدونند و فقط از رویه ظاهر تصمیم می گیرند که می خوان تو یه بازی بمونن یا نه و اگه کسی نخواد لامپش رو خاموش می کنه.مرحله بعد یه فیلمی در مورد زندگی این اقا، علایقش و سن و یه سری جیزهای اولیه پخش می کنن بعد دوباره نظر خانومها رو می پرسن می خواید بمونید یا نه (Aer you in or Are you out) مرحله بعد یکی از دوستان یا اقوام این اقا در مودش نظر می ده و دوباره از خانومها سوال میشه .در این مرحله اگه تعداد دخترهایی که باقی موندن زیاد باشه اقا میاد و هر کدوم رو که دوست نداشته باشه چراغشون رو خاموش می کنه تا تعداد  دخترها بین 3 تا 2 بشه . این دفعه نوبت اقا هست ، از خانومها یه سوال می کنه با توجه به جوابشون یکی رو حذف می کنه تا یه دونه دختر بمونه .

بعد دسته این خانوم رو می گیره و میبره، فرداش و تا چند روز بعد اینا با هم چندتا قرار می زارن تا با هم بیشتر اشنا بشن و اگه از هم خوششون اومد با هم می مونن .

در بین هر مرحله مجری دلیل موندن یا نموندن خانومها رو می پرسه.(بعضی موقعها  خانوما می گن سنش برای ما کمه یا از لباسش یا از کفشش یا از موهاش خوشمون نیومده بعضی موقعا هم این اقایون یه حرفهایی میزن که یه هو 90 % از دخترها لامپشون رو خاموش می کنن).

دیروز یه اقایی اومد و تو مرحله اول هیچ کس چراغش رو خاموش نکرد. آی این اقاهه ذوق کرده بود.

یه بار هم یه اقاه هیچ دختری رو با خودش نبرد. تو مرحله اخر یه دختر مونده بود اما اقاهه خودش گفت من نمی خوام (البته نه به این ضایعی).خوده پسر هم اعصابش خورد شده بود.

کلا تو این برنامه قصدشون علاوه بر سرگرمی  اینکه نشون بدن دخترها از چه نوع پسرهایی خوششون میاد.از خود راضی

این و اضافه کنم هر دو طرف با رعایت ادب و احترام نظرش رو می گن و هیچ کدوم قصد کوبیدن طرف مقابل رو ندارن.

  
نویسنده : perthcity ; ساعت ۱٠:۱٤ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢۱ شهریور ۱۳۸٧