شهر پرث استرالیا

شهر پرث استرالیا

خرید

این مبحث خیلی مورد علاقه منه.

اول از خوردنیها شروع می  کنیم .

سوپر مارکتهای زنجیره ای colse , woolworth ,IGA از سوپر مارکتهایی هستند که همه جا دیده میشوند.مغازهها هم هستند اما  معمولا قیمت اجناسشون نسبت به  سوپر مارکتها  بیشتر است.

این فروشگاهها هر هفته بعضی از اجناسشون رو special می کنند،یعنی تخفیف می دهند و اگه کمی حواستون جمع باشه می تونید با خرید این special ها کلی در هزینه ها صرفه جویی کنید یا به قول اینها save کنید. هر هفته کاتالوگ اجناس special رو براتون میارن البته معمولا همه فروشگاه ها رو نمیارن ولی می تونید به سایتشون سر بزنید،

http://www.woolworths.com.au/

http://www.coles.com.au/

http://www.iga.net.au/igafresh/

در مورد گوشت حلال هم در IGA ها مرغ حلال بفروش می رسه، ولی گوشت فروشیهای حلال هم وجود داره، که البته  قیمتشون هم خیلی مناسبتره.یکی از اینها که من خودمم هم ازش خرید می کنم  در canington  واقع شده ادرسش اینه Albany Hwy , cecil Ave بهد از carousel Shopping center مغازه خوب و تمیزی هم داره.

برای خرید میوه 

 در سوپر مارکت ها میوه هم می تونید تهیه کنید اما مکانهای دیگه ای مثل swan sea هم هست که هم می تونید میوه و هم سبزیجات رو از اونجا تهیه کنید.

من خودم علاوه بر میوه و سبزیجات حبوبات و برنج رو هم از همین مغازه تهیه می کنم ، مغازه دیگه هم هست به اسم کاکولوس در شهر که اون هم برای خرید حبوبات و ادویجات و همین طور سبیزجات خشک بسیار مناسبه.

برای غذا های بیرون هم  کباب ترکیها حلال هستند و همین طور بعضی از رستورنهای اندونزیایی البته برای اطمینان بیشتر می تونید بپرسید ازشون. 

 INGHAM مارک یک مرغ هست که من از خیلی ها شنیدم حلاله KFS ها و NANDO'S هایی که از این مارک استفاده می کنند هم حلال هسنتد.(یک از این مغازه ها که من می دونم حلال هستند در Waterford Shopping center  روبرویه خوابگاهای curtin واقع شده. 

بقیه رستورانها رو هم می تونید غذا های دریاییش رو استفاده کنید.

البته من چون خودم  این مسائل رو رعایت می کنم انقدر توضیح دادم .گفتم شاید به درده کس دیگه ای هم بخوره.

  
نویسنده : perthcity ; ساعت ۱٢:٠۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٥ امرداد ۱۳۸٧
تگ ها : خرید

کنسرت معین

معین در تاریخ ٢۴ اگوست ۲۰۰۸  به پرث خواهد امد.

www.jaameiran.com

 

 

  
نویسنده : perthcity ; ساعت ۱:٤٠ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٠ امرداد ۱۳۸٧
تگ ها : کنسرتها